20 Temmuz 2013

Ttnet Fiber Hattı İyi Çalışmıyor!

Ttnet'e 2. 5 ay önce yapmış olduğunuz fiber dönüşümden beri internetimizi doğru düzgün kullanamıyoruz. Saatte 15 dakika bilemediniz 2 saatte 15 dakika bağlantımız kopuyor. Defalarca yaptığımız şikayetlerin yanı sıra Ttnet müdürlüğünüzün teknik servis kısmındaki lakayt tavırları da görmezden gelemeyeceğiz artık.

Eve gelen servis, telefon desteği vs. vs. herkes bize modem vermeniz gerektiğini söylerken ortada halen bir çözüm yok. Bunun modemden kaynaklandığı konusundada tüm destekleriniz hem fikir. Sanırım artık tel el olmadığınızın da farkındasınızdır. Taahhtüt ya da ödenmemiş borcumuzda olmadığından yapamıyorsanız yapamadığınızı söyleyin, alternatiflerinizi değerlendirelim.

Doğan 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Doğan 24 Temmuz 2013

    Sikayetvar.com resim linki vericem kusura bakmayın şimdiden firmaya iletirseniz.. rica ediyorum. http://m1307.hizliresim.com/1c/s/qq855.jpg Sayın ttnet.. Bana herhangi bir bilgilendirme yapmadınız. Aramadınız mail atmadınız hiç bişey yapmadınız. Online işlem merkezine girmesek göreceğimiz yok. Ayrıca hangi sorun giderildi acaba? Şikayetimin başında neyse hala aynı. Değişen hiç bir şey yok. Gerçekten canımızı sıkmaya başladı bu iş. LÜtfen gereğini yapın artık.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön