01 Mayıs 2013

Ttnet Fiber Çok Yetersiz!

14-03-2013 te fiber internete geçtim ve eski aboneliğimin iptal olacağını söylediler. Fakat 25-04-2013 te çifte faturayla karşılaştım ve bu faturaları ba ödetirdiler üstelik birgün geçti diye faiz koydular. Yetkili kişilere telefonla ulaşarak iza ettim bana söylenen yoğun işleri olduğundan iptalini yapamadıklarını ve nisan faturasını beklememi söylediler. Çünkü 25-04-iptali yapıldı ama hala fatura gelecekmiş. Abone yaparkan 28 sayfa sözleşme imzalattılar bana bunlar ders olsun bir yıl çabuk geçer.

Mümin 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön