30 Mart 2013

Ttnet Fiber Bağlamak İçin ADSL'yi Kesiyor Ama Bağlantımı Yapmıyor!

8 martta görevli, adres listesi ve formlarla evime gelerek fiber hattı bağlandığı için adsl hattımı iptal edip fiber başvurusu yapmamız gerektiğini söyledi ve işlemleri başlattı.

15 martta adsl iptal oldu, hafta başında da görevliler arayıp interneti bağlayacaklarını fakat fiber diğer blokta olduğundan hat çekilmesi gerektiğini söyledi ve bağlantım yapılmadı. 21 martta durumla ilgili müşteri hizmetlerine şikayette bulundum herhangi bir işlem olmadığı söylendi, şikayet alındı.

İşlemler yine olmadığı için 28 mart'ta tekrar müşteri hizmetlerini aradım fakat daha yine herhangi bir işlem olmadığı bilgisini aldım.

İşlemlerin hızlandırılmasını ya da yapılamayacaksa haber verilmesini talep ediyorum.

Emrah 379 Okunma

Cevaplar

 • Emrah 21 Haziran 2014

  kendi yaptıkları sözleşmemi kendileri bozarak bana ceza kesmişlerdir, daha önceki paketimden tek farkı ekstra olarak ödediğim paradır, beni internetsiz bırakarak yani 1,5 aylık fatura ödemememi sağlayarak kendi çaplarında beni zarara uğratmadıkları için teşekkürler.

 • Emrah 09 Nisan 2013

  Sorun devam etmesi nedeniyle tekrar müşteri hizmetlerine ulaşılmış olup, herhangi bir ilerleme kaydedilmediği, kesişen iki sokaktan birinde fiber varken(sırt sırta duran aynı apartmanın bağımsız A girişi), diğerinde(apartmanın bağımsız B girişi) fiber gözükmediği söylenmiş ve binanın bir yüzüne fiber sağlanırken, diğerinde sağlanamadığı bildirilmiştir, aslında firmanın birlikte çalışması gereken Türk Telekom firmasına yönlendirme yapılmıştır. Şu anda sorun, alt yapı hazırlanmadan ürün satılmaya çalışmaktan kaynaklanıyor. Zaten kullanılan ürünün herhangi bir şahsi(kapıya görevli gelmeden, kendi isteğimizle) başvuru olmadığı için ve bu konuda 1 ay'dır mağdur edildiğim için hiç bir şekilde Türk Telekoma şahsi fiber bağlantısı başvurusu yapmayı kabul etmiyor, hizmetin altyapısı tamamen sağlanmadan kapıma gelen veya telefonla aranan bilgilendirmeleri reddedeceğimi, şu anda kendim Ttnet merkezlerine gidip ADSL hattı bağlayacağımı, eğer yine müşteri hizmetlerinde söylendiği gibi sorun çözülmeyeceği belirtiliyorsa başka bir firmaya başvuracağımı bildiriyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön