29 Ocak 2014

TTNET Fiber Altyapı Sorunu!

Yen taşındığımız sitemizin alt yapısının fiber olarak çekildiğini belirten Türk Telekom Çerkezköy müdürlüğünün bilgisine istinaden yaklaşık 40 gün önce fiber İnternet başvurusunda bulundum. 2-3 gün içerisinde bağlantının yapılacağı bilgisi Çerkezköy Türk Telekom ofisi tarafından verildi.

Ancak 40 gündür her hafta tt ofisine gitmeme rağmen en kısa zamanda bağlanacak bilgisi tarafıma verilmektedir. 2014 yılında bir alt yapı çalışmasının bu kadar uzun sürmesi ve firmanın vurdumduymaz tavrı inanılır gibi değil. Acilen mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Behiç 132 Okunma

Cevaplar

  • Behiç31 Ocak 2014

    TTnet türk telekom kaynaklı olduğunu söyleyip sadece bilgi verebileceklerini belirtti. Dolayısıyla problemim çözülmemiş, aynen devam etmektedir.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön