TTNET Fiber Altyapı Eksikliği.

Mustafa Vedat B. |

Fiber internet kullanmak için bir firmaya baş vurdum gerekli evrakları verdim ve TTNET'in gelip olur vermesi gerektiğini söylediler. TTNET'çiler geldi ve fiber yok dediler. Firma sokak adından fiber olduğunu söylemişti, mecburen başvurumu iptal etmek zorunda kaldım. Sonrasında incelediğimde de gördüm ki sokağın yarısında fiber var yarısında yok.

Telefonda sorduğum dada böyle şeylerin olduğunu, yan yana iki binadan birinde olup diğerinde olmadığını ifade ettiler. Şikayetimi kayda alacaklarına da bölgenize dilekçeyle başvurun dediler ve bende ne yapmam gerektiğini öğrenmiş oldum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ağustos
  16:42

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 12 Ağustos
  10:21

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.