09 Ocak 2015

TTNET Fiber Altyapı!

Bağlı olduğu bütün sokaklarda altyapı varken ana caddede hala bir işlem yapılmadı. Yüz yüze en son görüştüğümde 2015'e kadar yapılacağı söylenip, aslansın kaplansın denip yollanmıştım. Telefonla ulaşmak zaten imkansız. Sizi TTNET'e yönlendiriyorlar TTNET'te de yüz yüze görüşmeniz lazım deniyor.

Kartaltepe mah. General Şükrü Kanatlı Cad. Bakırköy / İstanbul

Atakan 1.684 Okunma

Cevaplar

 • Atakan03 Mart 2015

  Klasik TTNET uygulamasına şahit olarak hiçbir şekilde şaşkınlığa uğramadım. Bundan iki ay önce oluşturduğum şikayeti telefon ederek iki pohpohlamayla geçiştirip hiç bir adım atılmadığını öğrendim ve neden artık TTNET kullanmadığımı tekrar hatırladım. Tekelinizden bıktık artık. Hiç değişmeyeceksin TTNET.

 • Atakan'ın Teşekkür Mesajı09 Ocak 2015

  Bilgilendirme amaçlı aranıp, şikayetimin Türk Telekom Bölge Müdürlüğü'ne, işleme konulması için iletileceği söylenmiştir.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Ocak 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Ocak 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön