13 Eylül 2013

TTNET Fiber Altyapı!

10/07/2013 tarihinde Esenyurt Belediyesinin Online işlemler bölümünden istek formu doldurarak bölgemde fiber altyapı olup olmadığı bilgisini isteyip eğer altyapı yok ise fiber altyapının oluşturulması talebinde bulunmuş olup isteğime istinaden Esenyurt Belediyesi Türk Telekom'a ilgili şikayetimi aktarıp Telekom'dan almış olduğu bilgiyi yine belediyeye ait online işlemlerdeki istek formuma cevap olarak göndermişlerdir.

Telekom'un belirtmiş olduğum adreste herhangi bir altyapı yetersizliği olmadığını belirtilen hizmetin alınabileceği şeklinde cevap vermişlerdir. Buna istinaden adresime fiber İnternet bağlatmak istediğimde fiber altyapı olmadığı gerekçesiyle başvurumu alamamışlardır.

Cihan 488 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön