05 Nisan 2013

Ttnet Fiber Abonelik Başvurumuz İptal Edilmiş Nedeni Belli Değil!

Yaklaşık iki hafta önce mobil temsilci üzerinden başvuru yaptık. 2-3 gün internetin bağlanması için bekledik ve kendilerine ulaşmaya çalıştığımızda yanıt alamadık telefonları hep kapalıydı. Ardından 444 0 375 i aradığımı da başvurumuzun iptal edildiğini nedenini de göremediklerini söylediler. O günden bu yana geçen 15 günde interneti 1 akşam kullandım. Şu an itibari ile de hat ve sinyal yok. Birbirlerinden habersiz bir şekilde çalışan kişilerle 15 gündür uğraşıp duruyoruz.

Muhammet 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön