30 Nisan 2013

Ttnet Fesih Sonrası Bana Olan Borcunu Ödemiyor!

Türk telekom fesih sayfasına girdiğimde 12.05 lira Ttnet ten alacaklı olduğumu görüyorum. Ama Telekom şubesine paramı almak için gittiğimde 1 buçuk lira alacağın var diyorlar. Ayrıca çalışanların da müşteriye davranış biçimleri hiç hoş değil.

Burak 34 Okunma

Cevaplar

  • Burak 03 Mayıs 2013

    Müşteri hizmetlerinden aradılar. Orada da alacağım var gözüküyormuş ama ttnet müdürlüğünde çalışan kişi elimde çıktı olmasına rağmen parayı ödemiyor. Müşteri hizmetindeki hanımefendinin de çözümü şu oldu: "O müdürlük parayı vermiyorsa birde başka müdürlükleri deneyin belki onlar verir." Tam anlamıyla rezillik.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön