26 Şubat 2014

TTNET Fazladan Yapılan Ödeme.

TTNET'e olan ödemelerimi web sayfalarından her ay düzenli olarak yapmaktayım. Ancak bu ay bir kredi kartımdan 21 temmuzdan itibaren TTNET A.S mail order - İSTANBUL 44.50 adlı bir ödeme olduğunu fark ettim. Bu ödemelerin tarafımca verilmiş olduğumu iddia etsem de boşuna. Hesap özetlerinizi bilmem ne sayfasına gönderin diyorlar, gönderdim;

Bu sefer de faks çekin diyorlar. Faks göndersem bu sefer de buraya gelin diyecekler sanırım.
Temmuz - ağustos - eylül - ekim - kasım - aralık - ocak 7 X 44.50 = 311.50 TL fazladan ödenmiş bir para var ve bunu göremiyorlar. TTNET in web sayfasından ödeme yapmayın, otomatik ödemeye çeviriyorlar. Tüketiciler birliği heyetine gitmek en doğrusu sanırım.

Hüseyin 114 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 07 Mart 2014

    Tarih 7 mart.. Hala dönecekler?

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön