24 Nisan 2013

Ttnet Fazladan Fatura Ödetme!

27 kasım 2012'de eski hattımı kapattırdım yeni hatta geçtim. Ancak eski hattıma ait aralık ocak faturası kesildi. Ttnet şubenin hat iptalini sisteme 23 ocakta bildirdiğini şubeye başvurmam gerektiğini söyledi.

Altunizade Zirve telekomda S***** adlı çalışan 2 fatura değil 1 fatura ödeyeceklerini diğer hatayı benim ödemek zorunda olduğumu senli benli konuşarak ve bağırarak söyledi. Arkadaşımla neye uğradığımızı şaşırdık. Ben faturaları göstermeye çalıştığımda bakmayacağım isterseniz 74 tl veriyim yoksa defolun gidin diyerek bizi dükkandan kovma cür'etini bile gösterdi.

Sorumluyla görüşme talebimizi ben varım başka kimse yok dedi. Yanımdaki arkadaşım Pınar Y. Ttnet'ini bu olaydan sonra kapattırdı.

Canan 47 Okunma

Cevaplar

 • Canan 02 Mayıs 2013

  1000 kere şikayet kaydı oluşturmama rağmen yaklaşık 1 ay sonra ttnet müşteri ilişkileri uzmanı elif eroğlundan bana gelen mailde telefon numaranızı ve şikayetinizi bildirin deniliyor.Nasıl bir anlayış Kaç defa anlatmam gerekiyo çünkü şimdiden 10 oldu.1834820002 hizmet numaralı hattımı 27 kasım 2012de kapattırıp yeni hatta geçtim.bayii sisteme tam 2 ay sonra 23 ocakta kapatma işlemini girdiği için 74+74 2 adet fazla fatura ödedim.ttnet hatanın bayiden olduğunu bayiye gitmem gerektiğini söyledi.altunizade zirvetelekom ttnete gittiğimde kapatış işlemini sisteme tam 2 ay sonra giren sevcan isimli çalışan 1 ayını veririm başka bi şey vermem dedi hakaret etti,beni ve arkadaşımı dükkandan kovdu.yetkiliyle görüştürmedi.o sırada yanımda olan arkadaşım pınar yağmur ttnetini bu terbiyesizlik ve daha sonrasında karşılaştığı ttnetin duyarsız tavrı nedeniyle kapattırdı.1 hafta içinde geri dönüş olmaz ve zararım karşılanmazsa hattımı kapattırıcam ve hukuksal yollara başvurucam Dr Canan Kasımoğlu Bursalı

 • Canan 29 Nisan 2013

  bana ttnet tarafından dönülmediği halde müşterimize mail atılmıştır,bilgi verilmiştir gibi yazı yazıyor.hiç bir bilgilendirme yapılmadı!! ttneti bu kadar duyarsız olduğu için kutluyorum!!! en azından bilgilendirme yapılmıştır demeyin yazık!!

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön