18 Ocak 2014

TTNET Fazladan Alınan Para!

Kasım ayında TTNET'ten tüm aboneliklerimi cihazları teslim ederek iptal ettirdim ve aralık ayında 255 liralık iptallerden dolayı kaynaklanan faturayı ödedim daha sonradan 255 liranın 185 lirasını cihaz bedeli olarak tahsil ettiklerini öğrendim.

Şikayette bulundum ve 185 liranın iadesini kabul ettiler bundan 10 gün öncesinde hesap numaramı aldılar parayı iade etmek için. Ve ne hikmetse parayı iade etmediler üstüne birde 210 liralık fatura kestiler. 185 lirayı da o faturadan düşüyoruz dediler. Normalde ben iptalleri gerçekleştirirken 20 aralıkta son faturamın kesileceğini ve onu ödeyince tamamıyla TTNET'ten kurtulacağımı söylediler. Aksine 185 liranın peşine düşünce dahada borçlu çıkardılar.

Serkan 77 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Serkan 21 Ocak 2014

  Şikayeti değerlendirmem ve şikayetimi çözümleyen kurumu değerlendirmem için mail geldi. FAKAT şikayetimi çözümleyen olmadı ki değerlendireyim ? Firma sadece bur da kontrolleri yapıyoruz diyor sonra görmezden geliyor. Allah kimseyi ttnet'in eline düşürmesin diyorum ve bundan sonra hayatım boyunca hiç bir tanıdığım , arkadaşım , dostum , akrabamın ttnet kullanmamasını sağlamak için elimden gelen tüm çabayı göstereceğim.

 • Serkan 21 Ocak 2014

  Ttnet olarak bilgilendirme kelimesinin anlamı sizin literatürünüzde farklı mı ? çok merak ediyorum kaç gün geçmiş hala bir ses yok firmadan. illa ki insanlar ttnetle mahkemelik mi olmalı hakkımızı mahkemede mi aramalıyız siz çözmeyecek misiniz müşteri hizmetleri olarak anlamış değilim.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön