TTNET Fazla Ücretlendirme!

Salim K. |

Yaklaşık 3 ay önce TTNET tarafından arandım sınırsız internet ve telefona 2 yıl kalma sözüme 59,90 TL'den anlaştım ödemelerimi bankamdan otomatik olarak yapıyorum. Bu ay kontrol ederken 65 TL alındığını gördüm TTNET'i aradım bana 59,90 TL'den anlaştığımızı ama faturanın 65 olarak geldiğini söylediler bende buna kızarak hattımı kapattırmak istediğimi söyledim bana ceza ödeyeceğimi söylediler. Fazla fazla faturalandırırken kendileri ceza ödemiyor vatandaş yanıltıldığını farkettiği zaman itiraz edince kapatmanız halinde cezasını ödersiniz diyorlar. Yetkililerin bu tür işletme ve firmalara musama göstermemeli. Ben cezasını ödeyip kapattıracağım.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Temmuz
  15:15

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 14 Temmuz
  12:24

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.