19 Şubat 2013

Ttnet Fazla Para Ödüyorum!

81 tl aylık ücret ödeyerek hizmetini aldığım 16 mbıtlık internetimizin telefon hattı kullanmamıza rağmen 3 ay boyunca bizden tahsil edilen telefon hat tutarı yaklaşık 15-20 tl 4 ay boyunca tahsil edilip ve tarafımızca mümtazam bir şekilde ödenmesine rağmen son faturamda bu (telefon hattı ücreti) bu meblağ yansıtılmamıştır. Tüketici Hakları yeni beyannamesine göre bu meblağ zaten artık kaldırılmış ve müşterilerden alınmayacağı hukuken belirtilmesine rağmen 4 aydır tarafımdan tahsil edilmiştir. 81 tl olan aylık ödemem 67. 50 tl olarak son faturamda belirtilmiştir. Tüketici Haklarımı hukuki yoldan kovuşturmadan önce Ttnet'in 4 aydır hak ihlali yaparak benden tahsil etmiş olduğu meblağ geri ödensin.

Birol 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön