30 Temmuz 2013

TTNET Fazla Ödemem Hala İade Edilmedi!

3 aydır fazla ödemem iade edilmedi, bilgilerimi vermiş olmama rağmen. TTNET alacağı oldu mu hemen faiz işletiyor, borcuna sessiz kalıyor.

Tolgadalli 41 Okunma

Cevaplar

  • Tolgadalli25 Eylül 2013

    mailime ben bilgi istemedim ki ttnet den .Sadece benden fazla aldıkları ücretin iadesini istiyorum .Nerdeyse 1 sene geçti insan kendi alacağına şahin olup borcuna sessiz kalmamalı bence

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön