11 Şubat 2014

TTNET Fazla Ödeme Yaptırıldığım Ücretimi İade Etmiyor!

Şikayet No: 2191872 olan şikayetim hala geçerlidir. Çözüm hala sağlanamadı. Bilgi veriniz lütfen.

Yaklaşık 6 ay önce kullanıyor olduğum, internetimi kapattım. Son ay 9 günlük bir kullanım gerçekleştirdim. Benden tüm ayın ücretini yaklaşık 65 tl para istediler. Daha sonra fazla ödemenin iade yapılacağını söylediler. Bende ödemeyi yaptım, ödemeyi yaptıktan sonra 2-3 defa TTNET ile tekrar görüştüm ama ne iade yapıldı ne de dönüş yapıldı.

Şikayet takip numaraları telime iletildi ama verdiğim paradan eser yok.

Almaya gelince hemen istiyorlar, geri vermeye gelince umursamıyorlar! Gözüm buradaki 30-40 tl de değil. Benim gibi binlerce insanı bu şekilde yönlendirip ek gelir elde ediliyor.

Deniz 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön