19 Haziran 2014

TTNET Fazla Ödeme Yapmışsın Dediler Başıma İş Açtılar!

Sayın TTNET Yöneticileri; fazla ödeme yapmışsın diye TTNET'ten beni aradılar geri iadesini nasıl alabilirim diye ben 2 kez TTNET'i aradım ama aramaz olsaydım benimle konu hakkında fazla ilgilenmediler yönlendirme ve baştan savma yapıyorlar, yani sonuç çıkmıyor. Ben bu memurlardan şikayetçiyim ve ödediğim fazla ödemenin iadesini istiyorum ve bu konuyla ilgilenmenizi rica ediyor ve saygılarımı sunarım.

Saim 123 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön