24 Aralık 2013

TTNET Fazla Ödediğim Ücreti İade Etmiyor!

Yaklaşık 6 ay önce kullanıyor olduğum, internetimi kapattım. Son ay 9 günlük bir kullanım gerçekleştirdim. Benden tüm ayın ücretini yaklaşık 65 tl para istediler. Daha sonra fazla ödemenin iade yapılacağını söylediler. Bende ödemeyi yaptım, ödemeyi yaptıktan sonra 2-3 defa ttnet ile tekrar görüştüm ama ne iade yapıldı ne de dönüş yapıldı.

Şikayet takip numaraları telime iletildi ama verdiğim paradan eser yok. Almaya gelince hemen istiyorlar, geri vermeye gelince umursamıyorlar. Gözüm buradaki 30-40 tl de değil. Benim gibi binlerce insanı bu şekilde yönlendirip ek gelir elde ediliyor.

Deniz 71 Okunma

Cevaplar

  • Deniz31 Aralık 2013

    Lütfen müşterilerinize biraz önem verin lütfen. Şikayetim burada "Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır." şeklinde otomatik cevap verilip kapatılmış. Bunun üzerine bende mailimi kontrol ettim, orada ise; "Merhaba DENİZ İŞÇİ,TTNET Fazla Ödediğim Ücreti İade Etmiyor!" başlıklı şikayetinize firma cevap vermiştir. " yazıyor. Ama ortada cevap yok! Sadece şikayeti açtığım gün telefon ile arandım, şikayetiniz var bu mu şu mu dendi, evet öyle şikayetim var dedim. Tamam ilgileniyoruz denildi, kapatıldı. Çok güzel ilgilenilmiş. Sonuç olarak çözüm yok. Hani benden aldığınız paralar, en kısa sürede iadesinin yapılamasını istiyorum. Lütfen çözüm sunmayacaksınız aranmakta istemiyorum. Açılmış olan ttnet teki şikayetlerimde detay vardır. Çözmeyecekseniz de, bu talebi çözmüyoruz deyin. İnsanları yalan yanlış bilgilendirmeyin.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön