09 Nisan 2014

TTNET Fazla Fatura Ücreti...

İndirimli kampanyadan yararlandığım ve bana telefon da her şey dahil 47.5 TL fatura geleceği söylendiği halde faturam daha fazla geldi ve bunu ilettiğim halde bana konuşmalarımız dinlendiği halde bana fatura ücretimin fazla geleceği söylendi bana konuşmamda net şekilde 47.5 tl geleceği söyledi ama fazla gelmekte ve ısrarla konuşmalarımın dinlenip öyle bir durum olamadığı söylenmekte ve konunu üzeri kapatıldı TTNET tarafından.

Onur 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön