15 Eylül 2015

TTNET Fazla Fatura Tutarı!

18 Haziran 2015 tarihinde şirketimize açtırdığımız 12 ay sabit fiyat kamp. ile modem ve Tivibu istemememize rağmen haziran ve temmuz aylarında modem (10 TL) + Tivibu (4.90 TL) ücreti faturamıza fazladan yazılmıştır. Çağrı merkezini 6 Ağustos, 13 Ağustos ve 7 Eylül tarihlerinde arayıp modem ve Tivibu ücretlerinin iadesini ve yeni faturalarda yansıtılmamasını istedim. Kayıt oluşturdular, ancak eylül ayında gelen ağustos ayı faturasında 10x10=100 TL (taahhüdün son 10 ayı için) faturaya fazla yansıtılmış ve hala Tivibu ücreti de var faturamızda. Son ödeme tarihi 21 Eylül'dür ve fazladan 100 TL ödeyemeyiz. Faturamız düzeltilmez ise BTK kurumuna başvurulup gerekli girişimlerde bulunulacaktır.

Erdem 45 Okunma

Cevaplar

 • Erdem11 Ekim 2015

  3 hafta önce, aboneliğimizi açtırdığımız ofisten bir yetkili sizinle görüşmüş ve yaklaşık 130 TL fazla ödemelerimizin (Modem+Tivibu) Eylül ayından itibaren sıfırlanana kadar diğer aylardan mahsup edileceğini söylemiştiniz. Ancak Eylül ayında yine 78 TL fatura yansıtıldı. Beni ve firmamı aptal yerine mi koyuyorsunuz? Haksız yere paramı alıyorsunuz, ama ödemeyince de ertesi gün hattımı kapatırsınız. Bu durumu derhal düzeltin, yoksa avukatımla uğraşırsınız.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Erdem18 Eylül 2015

  Sayın TTNET yetkilisi, temmuz ayından beridir derdimi anlatmaya çalışıyorum, anlamazlıktan gelip benden fazla para alıyorsunuz. 15 Eylül'de attığınız üstteki cevaptan beridir hiçbir geri dönüş yapılmadı. 3 gün sonra son ödeme tarihidir. Bugün gidip gerekli mecralara başvuruyorum. Sizinle uğraşamayacağım.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön