27 Ağustos 2013

TTNET Fazla Fatura Kesilmiş!

TTNET Kurumundan Kredi kartım ile otomatik ödeme talimatı verdim. Fakat Kredi kartı hesap özetinde her ay 2 adet faturanın kesildiğini fark ettim. Bu yaklaşık olarak 6 aydır devam ediyor. TTNET Müşteri temsilcileriyle görüştüm sorunun bankadan kaynaklandığını kesilen fazla faturanın bir sonraki faturadan düşüleceğini belirttiler.

Ama 1 ay değil 6 aydır bu şekilde faturam geliyor. Ayrıca Standart bir faturada gelmiyor her ay farklı farklı. İş Bankası Müşteri temsilcileriyle görüştüğümde ise otomatik ödeme talimatınız TTNET kurumunda olduğu için mail order yoluyla fatura kesim olduğunu ve her faturanın son gününde 10 dakika arayla 2 adet faturanızı kestiklerini belirtti.

Kemal 70 Okunma

Cevaplar

 • Kemal 28 Ağustos 2013

  Herkeze aynı cevabı verıyonuz zaten

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Kemal 27 Ağustos 2013

  3 defa TTNET Müşteri temsilcileriyle konuştum o kontrolleri yaptılar benim kredi kartı bilgilerin ttnet kurumunda oldugu için 10 dakika arayla her ay 2 fatura kesimi yapılmış mail order yoluyla

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön