29 Mart 2013

Ttnet Fazla Fatura Gönderiyor!

Şirkete ait olan Ttnet paketlerinden net6 ekonomik paket üyeliğini 9 aylık daha taahütümüz var diyerek bireysel olarak üzerime geçirdim. 150TL modem ücretini ceza olarak ödememek için. Bireysel hatlardaki ücreti aynı ürünün 33TL olduğu halde 44TL yi kabullenerek sistemi kurdurduk.

Sağ olsun Ttnet kafasına müşterisinden para almayı kafasına koyarak istediği rakamı alıyormuş. Şahsıma 156TL fatura göndermişler. İnternet kullanımımız 2GB bile değil. Kendi sistemlerinden de kontrol ettik limit aşımı yok. Kendileri tarafımızca kullanılmayan internet koruma özelliklerini vs bahane ederek ekstralar yapmışlar ve bu faturaya ulaşmışlar. 15 gündür de şikayetimizi cevaplayamıyorlar.

Sami 223 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından 02.04.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön