21 Mart 2013

Ttnet Fazla Fatura Gönderildi!

Üzerime iki adet adsl aboneliği var.İkiside taahhütlüydü,iş yerindeki Adsl aboneliğimi ev adresime nakil etmek üzere Ttnet genel müdürlüğüne dilekçe verdim.10 gün içinde nakil olacağını,nakil sürecince fatura işlemeyeceğini söylediler.Evdeki aboneliği iptal etmeme gerek olmadığını günlük kullanıma alıp kullanırsam istediğimiz zaman iptal edebileceğimi söylediler.10 günü geçmesi üzerine Ttneti arayıp 2-3 kere şikayet kaydı oluşturdum.Her aramam üzerine ilgilendiklerini söylediler.Fakat zaman geçti ve bir evde iki abonelik olmaz dediler bu cevap karşısında şok oldum İş yerimdeki interneti hiç kullanmadım hem eve hem iş yerine 3 fatura geldi. Faturalara itiraz ediyorum.

İbrahim 25 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim 24 Aralık 2013

  TTNET ŞİKAYET SÜRECİ ÜZERİNE HİÇBİR ÇALIŞMADA BULUNMAMIŞ.TTNET MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN DEFALARCA ARIZA KAYDI OLUŞTURMAM ÜZERİNE ve TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜNE GİDİP GÖRÜŞMEM ÜZERİNE İLGİLENECEKLERİNİ SÖYLEDİKLERİ HALDE HİÇBİR GELİŞME KAYDEDİLMEMİŞ ve EVİME TEKBİR FATURA HALİNDE 569 TL ÖDEME EMRİ GELMİŞTİR.BENİM FATURALARI ÖDEYİP SIFIRLATIP NAKİL İŞLEMİ SÜRESİNCE TTNET FİRMASININ VERDİĞİM DİLEKÇE ÜZERİNE ve SÖZLÜ OLARAK İLGİLENECEKLERİ BEYANINDA BULUNMALARININ ÜZERİNE HİÇBİR ŞEKİLDE GÖREVLERİNİ YERİNE GETİRMEMİŞ.BU SÜREÇ İÇERİSİNDE ÜZERİNDEN BAYA ZAMAN GEÇMİŞ ve TARAFIMA HAKSIZ KAZANÇ OLARAK FATURA GÖNDERİLMİŞTİR.KAPATTIRMIŞ OLDUĞUM İŞ YERİ TELEFONU ve İNTERNETİ HİÇBİR ŞEKİLDE BAĞLANTILI OLMAYIP HİÇBİR ŞEKİLDE MODEM BAĞLI DEĞİL ve SİNYAL ALINMAMIŞTIR.TTNET FİRMASI MÜŞTERİ İLETİŞİM ve İLİŞKİ SÜRECİNDE KÖTÜ NİYETLİDİR.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • İbrahim 22 Mart 2013

  Ben defalarca tarafınıza bildirdim fakat aynı bu şekilde yanıtlar aldım.Sizin ilgili birimlerinizin ve personellerinizin beni yanlış bilgilendirmeleri, yönlendirmeleri ve bu konuyla ilgiliyiz demeleri üzerine böyle bir vakayla karşı karşıya kaldım bu sorunu tekrar kendi tarafınızca çözüleceğini umuyorum ve kullanmadığım aylar içindeki faturaya itiraz hakkımı tarafınızca kabul edilmesini taleb ediyorum..

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön