16 Nisan 2013

Ttnet Fazla Fatura Geliyor!

Ttnet giriş:03/03/2009 abonman oldum ve aradan 1, 5 yıl sonra 09/10/2011 nakil yaparak aynı il içinde farklı ilçeye nakil yaptırdım. bir yıl sonra 07/07/2012 de ise Ttnet aboneliğini bırakarak Superonline şirketine abone oldum. . bu şirkete abone olduğum zaman direk olarak Ttnet in kapandığını belirterek sizin birşey yapmanızın gerekmediği ve aynı hattın üzerinde iki tane internetin olamayacağını belirterek, Ttnetin kapatılacağı söylendi. ben her ay düzenli olarak telefon hattı üzerinden borcumu kontrol ediyordum ve borcunuz yok dendi. . meğer ki ttnet son 5 faturası ilk aldığım telefon hattı üzerinden faturası göndermiş. 5 tane fatura parasını geri yatırılmasını rica ediyorum.

Enes 20 Okunma

Cevaplar

  • Enes24 Nisan 2013

    müşteri ile ilgili görüşme yarıda kesilmiştir..lütfen tekrar benimle iletişime geçilmesi gerekiyor.tşkler

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön