12 Mart 2014

TTNET Fazla Fatura Geldi.

Net6 Paketinden ara sıra kota aşımı olduğu için Net12 Paketine geçmem iyi olur dediler tekrar istediğin zaman geri net 6 paketine geçebileceğimi söylediler, kabul ettim bir kaç ay sonra kotamın 6 GB geçmediğini gördüm geri net6 paketine geçmek istediğimi söyledim.

25 şubatta net12 den net6 paketine geçiş işlemim yapıldı bana kısmi hesaplama yapacağını söylediler tamam dedim şubat ayında kullandığım toplam 3,75 GB hesaplamayı 25 şubatta 12GB kullandığım varsayımıyla ve geri kalan 3 günde 0,8 GB kullandığımı söyleyerek kota aşımı bedeli fatura etmişler kısmi hesap böylemi yapılır net 12 den 25 gün hesapla net6 dan 3 gün hesapla ben böyle anlarım. Kelime oyunuyla açıklama yapmadan para alıyorlar.

Nevzat 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön