13 Şubat 2014

TTNET Fazla Fatura, Asılsız ve Eksik Bilgi!

Telefon görüşmesi ile tarife değişikliliği yaptım, Telefonda görüştüğüm TTNET çalışanı Bana 12 ay Taahhüt karşılığında telefon faturamın 68 TL sabit olarak geleceğini söyledi, hatta bu pakete geçmemi TTNET'in yılbaşında %7 gibi bir zam uygulaması yüzünden geçmiştim. 12 Ay taahhüt ile bu %7 zam dahil faturamın toplam gelen tutarı 68 TL olarak sabitleneceğini söyledi. Kabul ettim. Sadece 2 ay 68 TL geldi, ve bu ay (Şubat 2014) Gelen fatura 79 TL.

Enes 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön