25 Haziran 2013

TTNET Fazla Fatura!

Bildiğim kadarıyla paket değişikliği yaptığımızda ayın değişiklik olan kısmına kadarki olan kısmı önceki tarifeden sonraki bölüm yeni geçtiğimiz tarifeden ücretlendiriliyor ben 6 GB'lık kotamı aşmadan sınırsız pakete geçtim ve bana gelen mayıs dönemi faturasında 30 TL'lik bir aşım ücreti var gerekli incelemelerin yapılmasını bir yanlışlık varsa alınan bu fuzuli paranın tarafıma geri verilmesini istiyorum.

Umut 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön