TTNET Fazla Fatura.

İhsan K. |

TTNET Ağustos faturamı geciktirdiğim için hem internet kapatılıyor hem de yaklaşık 20 TL açma bedeli faturaya yansıtılıyor (TTNET çalışanının bana verdiği bilgi). Hangi devirde yaşıyoruz. Eğer fatura geciktiyse interneti kesersiniz. Ödenene kadar açmazsınız. Sanki açmak için kapımın önüne geliyorlar ve ayar yapıyorlar. Bilgisayarın başında bir tıkla hallettikleri iş için 20 TL alıyorlar. Bu alınan rakamın tekrar iadesini istiyorum ve kurduğunuz haksız kazancı diğer vatandaşlara da yansıtmamak için artık ne değiştirecekseniz değiştiriniz.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İhsan K.
  20 Ekim
  10:55

  Herhangi bir bildirim veya bilgilendirme bana ulaşmadı...

 • 19 Ekim
  17:34

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 17 Ekim
  12:00

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.