25 Mart 2013

Ttnet Fazla Fatura!

İnterneti kullanabilmek için hat bağlattım (kampanyadan da faydalanmak adına özellikle telefon bağlattım) benden sabit ücret almayacağını belirtti kayseri merkez ofisiniz hatta geçen ay fatura fazla gelirse geriye kaldırırız diye belirttiler. bu kampanyanın zaten amacının bu olduğunu belirttiler ofisinize gittiğimde yazı yazdıklarını bekleyeceğimi belirttiler.

24/03/2013 günü genel müdürlükten aradılar ve bu işler sözle değil imza ile olur dediler bana ve imza attığımı söylediler. Kayseri merkez ofisinizden şikayetçiyim bu durumun düzeltilmesini istiyorum benden hala fazla fatura almaya devam ediyorsunuz gereğinin yapılmasını rica ederim...

Esref 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön