24 Nisan 2013

Ttnet Fazla Ek Ücret Alınmış!

Bir yıllık internet taahhütnamesi imzaladım normal şartlarda her ay 52tl fatura geleceği bilgisi verildi , bu arada internetim yalın internet, ama bana 12 ay 62 tl fatura geldi, son 3 aydan bu yana 80 ve 82 tl fatura geliyor, sözleşmenin dolması doğrultusunda yalın internetim olduğu için 20 tl fazladan alınmış peki bunlardan benim haberim varmı hiç bir şekilde yok sizin haber vermeniz bilgilendirmeniz gerekiyor mu işiniz bumu evet. Siz niçin beni bilgilendirmeden bana bu şekilde fatura kesip yolluyorsunuz. Siz bu şekilde yaparsanız insanları farklı internet sağlayıcılarına geçmeye sevk edersiniz aynı bana yaptığınız gibi.

Öznur 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön