13 Nisan 2013

Ttnet Faturayı Görünce Hiç Şaşırmadım!

Ttnet iki aydır faturayı yüksek göndermeye başladı. 6 gb kotam olmasına rağmen sadece ve sadece internete girmek nasıl 6 gb kotayı aşabiliyorum anlayamadım. 5-6 yıl önce 4 gb kotam vardı deliler gibi download yapmama rağmen kesinlikle kota aşımı olmuyordu.

Ttnet'ten iki ay önce müşteri hizmetlerinden aradım bana sizi sınırsız internet abonesi yapalım dediler kabul etmedim çünkü kota aşımı yapmıyorum neden daha fazla para ödeyeyim dedim ve iki aydırda kotayı aşmaya başladım (tesadüf mü? bence değil).

Ttnet kotayı aşmış gösterip daha yüksek fatura gönderiyor...Müşteri hizmetlerini aradım ama maalesef sonuca ulaşamadım. Hiç bir durumda kota aşımını kabul etmiyorum.

Barış 84 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön