03 Şubat 2014

TTNET Faturaya Yansıtılan Teknik Destek Ücreti!

Aralık ayında yaşadığım bağlantı problemi için çağrı merkezini aradım, problem bildirimi yapıldığı duruma göre teknik servisle ya da ana merkezden problemin çözüleceği söylendi. Eve gelen teknik servis bize problemin ana hatlardaki portların hatalı bağlanmasından kaynaklandığı bilgisini vermiştir.

Ayrıca faturaya yansıtılan ücrete ilişkin tarafıma bilgi verilmemiştir. Yapılan sözleşmede 4.14 maddesinde problemin aboneden kaynaklanması halinde destek hizmeti karşılığında hizmet ücreti yansıtılacağı yazılıdır. Tarafımızdan kaynaklanmayan problem karşılığında ve hiçbir bilgi verilmeksizin faturaya "Yerinde Teknik Destek Hizmeti Ücreti"adı altında 9,99 TL yansıtılmıştır.

Uğur 52 Okunma

Cevaplar

  • Uğur 19 Şubat 2014

    TTNET beni aradı ve ilgili ücretin ilk faturada tarafıma iade edileceği söylendi. Ancak görüşmeden sonra gelen ilk faturada Ocak 2014 faturasında ilgili düşüm yapılmadı. Başka bir konu için çağrı merkezini aradım ve durumu belirttim not aldığını ve konuyla ilgili tekrar aranacağımı öyledi ancak gelin görün ki 10 gün oldu kimse aramadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön