12 Ocak 2015

TTNET Faturaya İtirazı.

Aralık ayındaki kullanımım 15 GB'a ulaşmış. Ve her ay nedense yüzde 80'e ulaştı kotanız mesajını atan TTNET bu mesajı atmadan sorumluluk size ait deniyor. Bu itirazımın olumlu sonuçlanmasını istiyorum. Hem arayan temsilci ayın 12'sinde görebiliriz aralık ayı kullanım detayını diyor hem de şikayeti ciddiye bile almıyor.

Ekim ve Kasım ayı için 47 TL yatan faturaya da itirazım var. Ekim ayının 10 gününde İnternet var ve bunun faturasını da tam fatura alınıyor. Eğer bu fatura 27 TL'ye düşmediği takdirde iptal ettireceğiz. Bu sefer bari ciddiye alın!

Tuba 101 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön