28 Şubat 2014

TTNET Faturaya Fazladan Borç Yüklemesi Yaptı

Aralık ayında yaşadığım internet kopması problemi bir hafta sürmesine rağmen ve TTTNET yetkilileri telefonda faturada borç gösterilirken bu bir haftalık kopmanın işlemeyeceği bilgileri vermelerine rağmen yine de faturalarım da herhangi bir eksiltme olmaksızın TTNET vermediği hizmetin ücretini haksızca tahsil etmiştir.

Verdiği sözleri tutmayan, yaşadığım yerdeki altyapı çalışmasından dahi haberi olmayan ve bilgilendirme yapmayı bırakın kendisini dahi bilgilendiremeyen bu kurumdan beyhude bir şekilde cevap beklemekteyim.

İsmail 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön