13 Haziran 2014

TTNET Faturaya Ek Ücretler Yansıttı!

Geçtiğimiz Kasım ayında yeni taşındığım evin civarlarında bir yerden bir TTNET bayisine (Armağanevler Mh./Ata Telekom) girdim, "Çek ordan bana bir internet bağlantısı" dedim. Arkadaş "Yalın NETLİMİTSİZ_2'si Bir Arada Kampanyası" hakkında bilgiler verdi verdi, benim de çok bir seçeneğim olmadığı için paketi bana sattı. Söylediğine göre normal internet masrafı 2 yıl taahhütlü 54TL, 1 yıl taahhütle 58TL olacaktı. Bunun üzerine Yalın internet abonelik ücreti eklenecekti 6-7TL. Modem ve bağlantı ücreti taksitleriyle faturamın sağolsun yaklaşık 65 TL olacağını söyledi. Bunun üzerine de 3 ay Tivibu aboneliği hediye olarak verileceğini, sonrasında onun da 3-5 lira olarak faturaya yansıyacağını söyledi.

Kadir 468 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön