TTNET Faturası Yükseliyor!

Maviye Ç. |

TTNET kullanıcısıyım ne yazık ki iptale gittik taahhüt var diye bir sürü para çıkartıyorlar iptal ettiremiyorum. Tarafıma Ağustos ayı için 497 Eylül ayında çıkacak fatura içinde 500 kusur diyorlar bu nedir diye sorduğumda Play Store oyun almışsınız yanıtını veriyorlar.

Ben böyle bir oyun almadım ve benim gibi 3 -4 abone daha aynı şikayetle geldi. Bir sanal yanıltıcılar olduğu tarafımıza söylendi lakin TTNET bu parayı oyunu bizim almadığımızı bildiği halde ısrarla ödeyeceksiniz diyor ya da gidin savcılığa deniliyor. Kütahya'da bir abone 3-4 ay önce şikayette bulunmuş, onun faturasında indirim yapılmış bizlere yapılmıyor, şikayetçiyim.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  15:16

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 08 Eylül
  16:32

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.