16 Eylül 2013

TTNET Faturası İşliyor Ama Ben Hizmet Alamıyorum!

27. 09. 2013 tarihinde TTNET ile telefon, internet ve Tivibu için sözleşme yaptım, internetin bağlanması, 2 gün denmesine rağmen, yaklaşık 5-6 iş günü sürdü. Sonra kendi hataları nedeni ile interneti keserek beni 3 gün daha internetsiz bırakarak mağdur ettiler.

Tivibu üyeliğim için de fatura sürecinin işlemesine rağmen 17. gün için randevu alabildim. Görevliler saat 19:00'daki randevu için 18:00'de arayarak tedariklerinde kablo kalmadığından gelmeyeceklerini ilettiler.

Tekrar ne zaman geleceklerini sorduğumda da randevu almamı ve beklememi ilettiler. Görevliler bu süreçler için bilgilendirme yapmıyor ve çözmek için uğraşmıyor. TTNET müşterilerini memnun etmek bir yana aksine mağdur ediyor.

Fikret 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Dilek Hanım ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Fikret18 Eylül 2013

    müşteri iletişimi iyi,sadece laf üretiyorlar,alttan alıyorlar,kayıt altına alıyorlar,ilgili birime gönderiyorlar,taşeronları randevu alır gelmez,icraatları çok kötü

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön