22 Kasım 2014

TTNET Faturanın Taahhüt Edilenden Fazla Gelmesi!

Telefonda biten kampanya sonunda 24 aylık taahhütle faturamın her ay 51 TL civarında geleceği taahhüt edilmesine rağmen 66 TL faturası geldi. Açıklama olarak daha önceden alınan sabit telefon ücretinin arttığı beyanında bulunuyorlar. Telefonda kesinlikle 24 ay boyunca artı bir ücret ödemeyeceğim söylenmişti. TTNET aboneliğimin iptali için de 22 günlük fatura ve iptalin 90 TL olacağı söylenerek tekrar söyledikleri taahhüdün dışına çıkıyorlar.

Salih 1.225 Okunma

Cevaplar

  • Salih 30 Kasım 2014

    Arkadaşların bilgilendirme dedikleri faturada indireme gidilip 59 tl teklifi yapıldı.ben böylesi bir şirketin sadece sözünde durup bana taahhüt edilen faturada sabit kalmasını bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön