25 Mayıs 2013

Ttnet Faturamı Ödeyemiyorum!

Nereden bulaştım bu Ttnet mobil faturalı hatta. 2 aydır borcumu bildiren e-mail aldım ama ne çare ki ödemeye çalıştığım numara kaydı hiç bir sistem de görünmüyor. Ttnet ana bayi, Türk Telekom ana bayi, Avea ana bayi gitmediğim yer kalmadı bankalara bile gittim ama bana gönderilen fatura dökümünü hiç bir yerde göremiyoruz ne yapacağım bir yol gösterin dediğim de ise yapacak birşey yok. Evde huzurum kalmadı bu nasıl bir sistemsizliktir. Bu nasıl bir iletişimsizliktir.

Rukiye 392 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön