10 Nisan 2013

Ttnet Faturamı Ödeyemiyorum!

Ttnet Mobil Müşterisiyim. Şubat 2013 faturam 9,25TL otomatik ödeme talimatlı olmasına rağmen ödenmemiş cep telefonuma faturamın geciktiği ve 3 gün içinde ödemezsem hattımın kapatılacağına dair mesaj geldi. internet bankacılığından faturamı ödemek istedim borcunuz yoktur çıktı.

Ttnet merkezine gittim orada da faturam görüntülenemedi. Müşteri hizmetlerini aradım ADSL numaram ile ödeyebileceğim söylendi ama yine fatura çıkmadı ödeyemedim. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Kayıt oluşturdular 1 gün sonra mesaj geldi faturanız ile ilgili sorun giderilmiştir diye. internet üzerinden ödemek istedim. Faturam hala görüntülenemiyordu. Nitekim hala 9,25TL lik faturamı ödeyemedim.

Erol 167 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Erol10 Nisan 2013

    AVEA üzerinde bugün faturam gözüktü ve internet bankacılığından ödedim. TTNETMOBİL olarak çıkmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön