26 Mart 2014

TTNET Faturamı Ödediğim Halde Ödenmedi Gözüküyor!

17.03.2014 tarihinde müşteri hizmetlerini arayarak 1953***3 numaralı arıza kaydı açılmasına rağmen sorunum hala çözülmedi. Müşteri hizmetlerini tam 4 kez aradım. Kredi kartından son dönem faturamın tutarı çekildiği halde hala borcum var gözüküyor.

Gerekli ekstreyi faks ile atmama rağmen hala sorun çözülmedi. Bu kadar zor mu acaba ekstreye bakıp karttan tutarın çekildiğini görüp gerekli işlemi yapmak. TTNET gibi bir şirkete yakışmıyor bu kadar acele etmemin sebebi faturamın son ödeme tarihi geçeli 5 gün oldu hala sorun çözülmedi yakında İnternet'i kapatırlarsa mahkemeye kadar hakkımı ararım. Benlik bir durum yok, gerekli işlemleri yapmama rağmen sizlik durumu bile halledemediniz.

Görkem 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön