10 Eylül 2013

TTNET Faturamı Bir Türlü Düzenleyemiyor!

TTNET ile ilgili konuşmaktan bile bıktım. Son iki senedir her iki faturasının biri sorunlu geliyor. Kocaman bir anonim şirketin verdiği hizmetin faturasını bile düzenlemekten yoksun olduğunu görmek ibretlik bir olay. Temmuz faturamız 83 TL, ağustos faturamız 177 TL. Aradım kontrol edilecek size dönülecek dediler.

3 hafta geçti ne arayan ne soran. Sonra ben aradım. Zaman aşımından konu kapatılmış dediler. Kamera şakası olsa ancak TTNET kadar olur bu konuda herhalde. Her seferinde iade faturası keserek , fazla ödemelerimi mahsup ettirerek durumu düzelttiriyorum ama sonuçta adamlar fatura sistemlerindeki sorunu düzeltmiyorlar. Ben paramla her ay bu tuhaflıkları çekmek zorunda mıyım?

Yasemin 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön