TTNET Faturamdaki Fazla Miktar!

Barış K. |

Ben 2 yıl TTNET, Tivibu, telefon kullandıktan sonra taahhüt bitince Türk Telekom merkezine giderek hattımı kapattıracağı söyledim. Tarih 30 Aralık 2014 idi. Oradaki arkadaş kapatmazsam bana yeni bir paket sunacağını söyledi. Dedi ki aynı 3'lü yani TTNET, Tivibu, telefon paketiniz devam etsin. Siz hattınızı kapatmayın hatta internet hızınız 12 megabitten 24 megabite çıksın ve sadece ayda 58 TL ödeyiniz dedi. Fakat 24 aylık taahhüt yapacağız dedi. Ben de tamam eğer bana 24 ay boyunca 58 TL gelecek ise ben bu paketi kabul ediyorum dedim ve verdiği sözleşmelere imza attım. İlk ay fazla gelir dedi. İlk ay yani ocak ayı 75 geldi aradım. Yanlışlık bizden dediler 58 TL'ye düşürdüler şimdi düşürmüyorlar.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış K.
  28 Temmuz
  18:18

  Tarafıma SMS ile bilgilendirme yapılmamıştır. Tarafıma sadece arama yaparak ulaşılmaya çalışılmıştır fakat ben arandığımı göremedim. Tekrar aranarak bu konu hakkında bilgilendirilmek istiyorum.

 • 14 Temmuz
  14:43

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 09 Temmuz
  12:03

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.