12 Nisan 2013

Ttnet Faturama İtiraz Ediyorum!

Öncelikle ttnet abonesiyim internetimi yeni bağlattım ancak ben internetimi alalı yaklaşık 1 ay olmadı ve bana ilk fatura olarak 101 tl geldi ben net 6 gb paket kullanıyordum ancak müşteri temsilciyle görüşmemde net limitsiz hepsi dahil 52 tl söylediler bende bu pakete geçişimi istedim şimdi çok yüksek fatura geldi itiraz etmekteyim.

Bana ayrıca yerinden teknik destek hizmeti ücreti olarak sadece internet hattını bağlarken yeni kablo taktılar ve bana Türk telekom görevlileri 10 tl ücret yansıtılacak dendi ben kabul ettim bunu 59 tl olarak yansıtılmıştır.

Mükremin 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 13.04.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön