13 Şubat 2013

Ttnet Faturama Gecikme Bedeli Yansıtılmış!

Ttnet mobil hattımın faturasını bankamın azizliği nedeniyle 3 -4 gün geç yatırdım. Bir baktım hat kapanmış. Daha sonra hemen ödemesini gerçekleştirdim. Bir saat içinde de açıldı. Fakat ne yazık ki faturama gecikme bedeli yetmiyormuş gibi. Hat açılış kapanış adı altında 4.20 TL + Kdv ücret yansıtılmış. Öncelikle ayıp diyorum. Ne hizmetiymiş bu fatura toplamının 25% ne denk gelen bir tutar eklemişler. Çok ayıp. İade istiyorum.

Önder 37 Okunma

Cevaplar

  • Önder20 Şubat 2013

    Mail Adresime bir mail gönderilmemiştir.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön