16 Mayıs 2013

Ttnet Faturama Fazladan Ücret Yansıtıyor!

Modemsiz kampanya kullandığım halde, faturama sürekli olarak modem ücreti yansıtılıyor. Online işlem merkezinden kontrol ettiğimde de "Avantajlı NET6 Kampanyası _ Modemsiz" paketini kullandığım açık şekilde gözüküyor. Ayrıca kendilerinden hiçbir suretle modem teslim almış durumda değilim. Buna rağmen müşteri hizmetlerini üç kez arayıp şikayetimi bildirdiğim halde problem çözülmedi. Geçmiş faturalardan alınan modem ücretlerinin iadesini istiyorum.

Hasan 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön