10 Haziran 2014

TTNET Faturama Fazla Ücret Yansıttı.

TTNET üyeliğimi yenilerken defalarca sormama rağmen her ay 63 TL ödeyeceğimi söyledi. Sonra her ay 80 lira fatura gönderdi. Bu sorunu arayıp TTNET'e ilettim ses kayıtlarını dinlediler haklı olduğumu ve faturamdan düşüleceğini söylediler.

Buna rağmen faturamda düşme olmadı. Tekrar arayıp sorduğumda ise böyle bişeyin söylenmediğini iddia edip beni yalancı durumuna düşürüyorlar. Bu sorun giderilmezse bütün yetkili yerlere şikayetimi iletip hakkımı hukuk yoluyla aramaya devam edeceğim.

Mustafa 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön