03 Ocak 2014

TTNET Faturam Yüksek Geliyor!

Yaklaşık 5 yıldırım TTNET müşterisiyim. Ultra net limitsiz 16mbit kullanmaktayım. Faturamın --24 ay taahhütlü sabit fiyat garantisi olmasına rağmen 54,90 tl gelmesi gerekirken 68tl gelmekte. telefon faturasını da eklediğimiz zaman aylık 80 tl gibi bir fatura ödüyorum. Kaç defa Telekom'a
gittim haklısınız şikayet bildirelim diyorlar ama sonrasında hiçbir değişme olmuyor. 1 yılı geçkin bir süredir ayda 15 tl fazladan para ödüyorum.

Defalarca TTNET müşteri hizmetlerine şikayet bildirmeme rağmen TTNET tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. Faturalarımdaki yanlışlığın düzeltilmesini istiyorum. Düzeltilmezse 5
yıllık üyeliğimi iptal ettirmek zorunda kalacağım.

Emrah 98 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Emrah 06 Ocak 2014

  Hiçbir çözüm bulumadğı gibi arayıp bilgi verme tenezzülünde bile bulunulmadı

 • Emrah 03 Ocak 2014

  TTNET A.Ş. Aynı mesajı 1 yıldır en az 100 defa aldım ben. Hala çözmediniz. hala yüksek ücret ödüyorum. Bugün fazla ödediğim 13 aylık fatura ve sözleşme örneği ile tüketici hakem heyetine dilekçe verdim. Buna rağmen çözülmez bana herhangi bir bilgi verilmez ve faturalarımdaki fazla ücretler tarafıma geri iade edilmezse savcılığa haksız kazanç elde etmekten hakkınızda suç duyurusunda bulunacağımı bildiririm.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön