19 Temmuz 2013

Ttnet Faturam Yüksek Geliyor!

Daha önce takriben 3 ay önce iptal için başvurdum daha sonra müşteri hizmetleri arayıp bana teklif sundu sinirsiz aylık 46 TL 9 ay geçerli olacak ama istediğin zaman çıkabileceğimi de söyledi. Ancak geçen ay 62 kusur bu ayda 59 TL faturam geldi. Bu nasıl iş anlamadım, beni aydınlatmalarını istiyorum. 2 defa müşteri hizmetlerini aradım sonuç alamadan telefon kapandı. Seni ilgili birime aktarıyoruz deyip aktarmadılar. Gereğinin yapılmasını ve aydınlatılmayı bekliyorum.

Selami 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön