21 Mayıs 2013

Ttnet Faturam Yüksek Geliyor!

Ttnet internet ve telefonumu çok yüksek fatura geldiğinden dolayı kapattım. 3gün kapalı kaldı müşteri temsilcisi tarafından geri arandım zor güç beni bir pakete ikna etti. Bu ay faturam bir geldi internet faturam söylenenin yarı fazlası telefon faturam 2tane hiç konuşma yapmadığım halde.

Yeter artık bu kaçıncı defa yanıltılışım.Tüketici haklarına baş vuracağım ilk fırsatta beni yanıltmaya ne hakkınız var. Müşteri hizmetleri neden var problemimizi çözemeyecekse tam bir buçuk saat boş boş konuştum hiç bir çözüm üretemiyorlar. Acilen mağduriyetim giderilmeli yoksa yasal kanallarla hakkımı arayacağım.

Sinem 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap